пʼятниця, 28 вересня 2018 р.

Простір української дитячої книги

Проект підтримки українського читання "BaraBooka. Простір української дитячої книги" - це перший український універсальний ресурс видання для дітей та юнацтва.
Дуже важливо обирати для дітей справжні книги. На порталі BaraBooka оприлюднюють новинки української книги. Письменники, психологи, літературознавці, філософи разом з дітьми досліджують новинки літератури, рекомендують,  яку літературу сьогодні читати дітям.
Сучасна українська книга - це якісна дитяча поезія, фентезі, фольклорні твори, дитяча проза, дивні детективи, підліткова серія "Про і для підлітків".
Щорічно " BaraBooka. Простір української дитячої книги" робить  традиційний глибинний зріз української дитячої літератури.

 
 

Перейдіть за посиланням http://www.barabooka.com.ua/category/books/ та дізнайтеся все "ПРО КНИГИ", які розподілені за віком 0+ 4+ 7+ 11+ 15+ та  за популярністю.

Своїм учням 7 класу пропоную книги:
"Темний бік будинку: фентезі", Марина Макущенко;
Та багато іншої цікавої літератури.

Чому потрібно читати книжки? Бо це спосіб подорожувати і ще 22 причини, щоб читати книжки та записатися до бібліотеки вже зараз. Дізнатися їх можна за   посиланням: 

Джерело: Проект "BaraBooka. Простір української дитячої книги"

Читаємо українською книжки українських письменників!

Порівнюємо дроби

Працюючи в парах учні 6 класу вчилися порівнювати дроби з різними знаменниками. Знаходячи правильну відповідь учні обирали правильний крокодильчик та наклеювали його на завдання-заготовку.


вівторок, 25 вересня 2018 р.

Нова Каховка

До Дня міста.
Відвідучи місто Нова Каховка, неодноразово проїзджали чи проходили вулицями, парками міста, відвідували кінотеатр, бували на стадіоні тощо. То чи добре Ви знаєте місто?
Спробуйте знайти пару між зображенням та відповідною назвою.

Моє рідне місто

В останню суботу вересня Нова Каховка святкує День міста. Як добре ми знаємо своє місто? Учням пропоную розгадати кросворд "Нова Каховка" і, можливо, поповнити свої знання цікавою інформацією про рідне місто.

Читаємо українською

Чи є майбутнє в української книги? Чи можуть сучасні технології: Інтернет, телебачення, повноцінно замінити щасливі години спілкування з книгою?  Давньоукраїнський літописець писав: "Велика користь буває від учення книжкою. Книги - це ріки, що наповнюють світ, це джерела мудрості".
Сьогодні, на годині спілкування, учні 7 класу поринули у загадковий світ дитячої української літератури - світ коміксів, пригод, фентезі, оповідань, віршів, казок. Бібліотекар школи Мосьпан Оксана Василівна розповіла про дитячі книжки, що пропонує шкільна бібліотека, зупинилася на нових надходженнях. Діти з захопленням слухали та розглядали книжки. 
Так! Сьогодення і майбутнє української книжки безперечно є і буде!










пʼятниця, 21 вересня 2018 р.

Навчаємо граючись

Сьогодні учні 6 класу ознайомилися з основною властивістю дробу.  Для успішного засвоєння нових знань, запропонувала учням пограти в математичне доміно. Просто, цікаво та пізнавально.














середа, 19 вересня 2018 р.

День народження смайлика

19 вересня  - День народження смайлика. 
В цей день професор Університету Карнегі-Мелон в Пітсбурзі Скотт Фалман відправив своїм колегам електронне повідомлення, в якому запропонував використовувати смайлик для вираження емоцій,  спілкуючись  в мережі.
Сталося це 19 вересня 1982 року об 11:44. Перші смайлики виражали дві емоції: радість (двокрапка, мінус та дужка, яка закривається) і сум ( із відкриваючою дужкою).
За 36 років смайлик змінився, набув різних форм та виражає набагато більше емоцій. 
В Інтернеті існують різні сайти, які пропонують набори смайликів на різні випадки.
Сьогодні використовувати смайлик звично і нам просто подобається ним користуватися та висловлювати свої емоції.

Смайлики ще називають  емотікони (від англійського "emotion" - емоції).


вівторок, 11 вересня 2018 р.

субота, 8 вересня 2018 р.

Прийом "Мистецтво в математиці"

"Математичні вимпели" - прийом, який може зацікавити учнів, якщо його використовувати напередодні свята. Завчасно заготуйте завдання, які розмістіть на аркушах паперу у формі вимпелів або у тематичній формі до свята (іграшка до Нового року, сердечко до Дня святого Валентина, хеловінський гарбуз, листочок до Дня Землі тощо). Запропонуйте учням розв'язати завдання та за бажанням розфарбувати вимпели.   
Учні 8 класу розпочати з першого уроку працювати з математичними вимпелами. 
У такій незвичній формі повторили весь геометричний матеріал за попередній навчальний рік.


понеділок, 3 вересня 2018 р.

Урок мрії

Сьогодні, на першому уроці,  учні 7 класу разом з класним керівником вирішили долучитися до Всеукраїнського уроку - Уроку Мрії. 
Обговорили вислови:
 "Все , що існує на світі, колись було мрією" - К.Сендберг;
"У людини завжди є все, щоб здійснити свою мрію", "Самі собою мрії дійсністю не стануть"- Пауло Коельйо.
Так про що мріють діти? Я хочу стати ..., я хочу мати..., я хочу,  щоб усі були щасливі!!!
Мрії різні, мріяти не просто. Побажання всім: Мрійте! Мрії здійснюються!!!

Мрійте  і про велике, світле та мирне 
майбутнє нашої незалежної країни - УКРАЇНИ!!!